Nobilis Tilia | Prírodný jemný peeling s lávovou zemou

Prírodný jemný peeling s lávovou zemou

Všetkým prajem príjemný a krásny deň. Pre dnešok som sa rozhodla napísať pár slov o prírodnom jemnom peelingu, ktorý mám z e-shopu Návrat k prírode. Na tomto e-shope nájdete prevažne BIO a prírodnú kozmetiku značky Nobilis Tilia, no aj produkty značiek Naděje a Delibutus. Vráťme sa ale späť k produktu. Tento je môj už v poradí tretí peeling od značky NT a ani tento nesklamal. Po otvorení vás môže prekvapiť tmavohnedou farbou, ktorej sa ale nemusíte báť. Vonia sviežo, typicky lekársky by som povedala. Keďže sa jedná o jemný peeling, obsahuje veľmi drobné čiastočky, vďaka ktorým vašu pokožku šetrne a jemne očistí a zbaví ju odumretých buniek. I napriek objemu 50 ml mám doma zhruba ešte pol balenia. Je to dôsledkom toho, že peeling sa v spojení s vodou ľahko rozotiera po celom tele.

Prírodný jemný peeling s lávovou zemou

Produkt je určený nielen pre očistenie tela - môžete ho používať aj na tvár. Obsahuje lávovú zem, ktorá ma pozoruhodné mycie a čiastiace účinky. V kombinácii s unikátnym, prírodným, olejovým gélom vytvára na pokožke po rozotrení vynikajúcu klzkú vrstvu, ktorá uľahčuje peelingovú masáž. Zmes éterických olejov, ktoré tento produkt obsahuje, zkľudňuje podráždenie, čistí a zároveň aj ošetruje. Ideálny pomocník pre domáci wellness počas víkendu alebo po náročnom dni v práci či v škole.

Moje hodnotenie: 5/5

Prírodný jemný peeling s lávovou zemou

Pokiaľ by vás zaujímali aj ďalšie dva peelingy, ktoré sa dajú na e-shope zakúpiť, jedným z nich je peeling Himalajská soľ a druhým z nich je prírodný jemný peeling s jojobovými estermi. V prípade, že si nie ste stopercentne istí, či by vám daný produkt vyhovoval, môžete si prečítať moje recenzie (:

* poskytnuté na recenziu