Realash | After half a year


Všetkým prajem príjemný a pohodový deň. Pred niekoľkými dňami som zverejnila na blogu vianočnú giveaway o sérum na rast rias Realash, v ktorej môžete skúsiť šťastie a zasúťažiť si o jedno z týchto sér. V rámci spolupráce so spoločnostou Realash som mala v pláne urobiť úvodný článok a začiatok používania samotného séra. Druhý článok bol o posúdení a ohodnotení výsledkov po jednom mesiaci a tretím mal byť článok o výsledkoch po používaní séra po dobu troch mesiacov. Dnes vám však prinášam posledný článok, avšak nie s výsledkami používania po troch mesiacoch, ale dokonca po pol roku!

Čo je Realash?
Sérum, ktorého úlohou je predĺženie, zahustenie a hlavne posilnenie mihalníc. Poskytuje im rýchlu obnovu a regeneráciu. Receptúra tohto séra bola tiež obohatená o výťažky z ľanu a nechtíka. Výťažok z prasličky má zas očisťujúce účinky a navracia pokožke jemnosť s pružnosť. Tento produkt nebol testovaný na zvieratách.

Kedy a ako ho používať?
Sérum sa používa raz denne, po odlíčení. Nanáša sa na horné viečko ako tekutá očná linka. Niekomu by sa sérum 3ml mohlo zdať málo, no z vlastnej skúsenosti viem, že jedna linka na aplikáciu úplne stačí.


Začiatok používania: Sérum som používala nejaké dva týždne, a mohla som s kľudom prehlásiť, že prvý bod splňuje bezpodmienečne. Moje mihalnice boli oveľa pevnejšie a už tak často nevypadávali pri odličovaní. Boli aj oveľa hustejšie, čo som si všimla nielen ja, ale aj kamarátky a okolie.

Po jednom mesiaci používania: Sérum som nanášala vždy po dôkladnom odlíčení tváre, a to pred spaním. Cez noc sérum pôsobilo. Jednoduchá linka každý večer po dobu 30 dní. Po mesiaci začnete pociťovať mierny, ale naozaj iba mierny, deficit séra. Netreba proces príliš siliť a používať nadmerné množstvá je iba na škodu. Radšej balenie využite podľa pokynov a užívajte ho dlhšie, než ako by ste ho mali minúť za jeden mesiac, keď vám pritom vydrží aj dva.


Po pol roku používania: Ako som už písala v úvode, pôvodný článok mal byť publikovaný po troch mesiacoch od začatia používania. Stali sa však isté okolnosti, za ktorých to nebolo možné, no poviem vám, recenzia po pol roku je možno ešte lepšia. Na začiatok začnem s tým, že sérum mi vydržalo nejaké dva mesiace a pár dní. Na balenie 3 ml je to celkom úctyhodné číslo, veď uznajte sami. Čo sa týka výsledkov, aj naďalej pretrvávajú. Nie však v takej forme, ako pri každodennom používaní séra, ale pretrvávajú.

Moje mihalnice sú stále o niečo dlhšie, o čosi pevnejšie a hlavne, doteraz mi vypadávajú len v malých počtoch. Takmer nebadane. A ďalšia vec, ktorá určite stojí za zmienku je tá, že ich hustota sa takmer vôbec nezmenila. Tento fakt ma nesmierne teší, pretože i keď máte mihalnice kratšie, pokiaľ sú husté, nie je to až tak vidieť. Pre porovnanie si pozrite fotografie z minulých článkov a porovnajte ich s týmito, ktoré som nafotila dnes.

Pokiaľ teda chcete sérum, ktoré naozaj funguje a ktoré vám naozaj s mihalnicami urobí zázraky, určite vyskúšajte a zainvestujte do Realash. Garantujem vám, že pokiaľ sa budete držať pokynov, ktoré sú napísané v rámci jeho používania, nebudete ľutovať.

Zloženie: voda, propanediol, panthenol, glycerín, Biotinoyl tripeptid-1, výťažok z listov prasličky roľnej, ľanu siateho a koreňa puškvorca, akryl / C10-30 Alkyl Akrylát zosietený polymér, výťažok z kvetu nechtíka lekárskeho, Dechloro Dihydroxy Difluoro Ethylcloprostenolamide, disodium EDTA, Etylhexylglycerin, hydrolyzovaný proteín hodvábu, fenoxyetanol, propylén glykol, výťažok z plodov palmy sabalovej, hyaluronát sodný, hydroxid sodný.

* poskytnuté na recenziu